“Analfabetizëm, as edhe fotoshopin s’dijnë ta bëjnë”, Grubi reagon

INA
INA

26/09/2023

Edicioni i djeshëm i “Click Plus” ka ngjallur reagime mes opozitës dhe pushtetit. Biseda me kreun e LD-së, Izet Mexhiti u shikua nga 6.400 persona në kohë reale (LIVE) në Facebook.

Në rrjetet sociale, eksponentë të Lëvizjes Demokratike kanë shpërndarë një bisedë ku pretendohet se zv/kryeministri Artan Grubi ka dhënë urdhër që të raportohen komentuesit, me qëllim që mos të arrihet shikueshmëri e lartë. Këtë e demantoi vetë Grubi, i cili akuzon opozitën se përmes fotoshopit po mundohen ta mashtrojnë popullin.

“Sa turp! Ska pikë burrnie mo. Tre vjet gënjeni çdo ditë, ndẽrsa ne, në këto tre vjet bëjmẽ punë sa ju as pẽr 30 vjet nuk i keni bëni dot dhe i keni mashtru njerẽzit. Analfabetizẽm, smirẽ, ligẽsi, poshtërsi, as edhe fotoshopin s’dijnë ta bëjnë. Dilni me projekte, propozoni ide, realizoni atë që e keni premtuar dhe bëni punën për të cilën jeni zgjedhur, lenì pallavrat me të cilat keni mbijetuar në skenën politike duke mashtruar njerëzit, duke ua uzurpuar jetën dhe duke marrë në qafë gjenerata të tëra. Hajde matemi me punë, se me dallavera, improvizime, mashtrime, vjedhje, më fitoni, ua pranoj! Inicialet e mia janẽ AG, jo AR, tregojuni se bëhen rezil në sytë e botës, lerë që gënjejnë”, ka shkruar Grubi./TV21

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_6971

Ziadin Sela: ASH-së i takon anëtari në KSHZ, Lëvizja Besa ka përfaqësuesin e LSDM-së dhe Izet Mexhiti ka përfaqësuesin e BDI-së (VIDEO)

Bilall Kasami

Kasami: Ky pushtet nga frika e humbjes, ka vendosur të manipulojë zgjedhjet

Levizja Evropiane per ndryshim LEN opozita shqiptare

Gashi: Pushteti po përgatit falsifikimin e zgjedhjeve, ne nuk do ta lejojmë këtë!

takimi lidereve lideret

Partitë merren vesh për mbajtjen e zgjedhjeve, ja datat?

Krenar Lloga

Lloga: Dënimi me vdekje është i ndaluar tek ne, por mendoj se do të ishte shpëtim për ata monstra

blerim sejdiu

Zhelinë/ Sejdiu ka penguar prerjen e druve nga një kompani private: Dëmtim brutal i natyrës

Trajanov

Trajanov propozon: Zgjedhje pa qeveri teknike dhe një Njësi Zgjedhore

Arben Taravari

Shfuqizimi qeverisë teknike, Taravari: Tendenca e VMRO-së është më shumë të mos ketë kryeministër shqiptar

zejd

Zejdi: Kryeministri shqiptar mund të presë, nëse ka marrëveshje për ndryshimet kushtetuese

INFO

NA NDIQ