Reagon “Khattab” pas publikimit të këngëve: Do t’i kërkoj llogari te Allahu, për të jam larguar nga muzika.

Picture of INA
INA

20/09/2023

Ish-reperi, Fero i cili tashmë emrin e ka Khattab, ka reaguar pas publikimit të pesë këngëve të tij në bashkëpunim me reperin The Mike, në kanalin e tij në Youtube.

Ai ka thënë se këto këngë i janë publikuar pa dëshirën e tij, dhe se ato i ka kënduar në të kaluarën.

Ndër tjera, Khattab kërkoi që të respektohet bindja e tij, në të cilën është përkushtuar dhe për të cilën e ka lënë edhe muzikën.

“Miq te dashur e pash se disa persona kan postuar disa kenge te cilat une i kam kenduar ne te kaluaren. Une vetem nje gje po dua t’ju them se ai i cili poston kenge te se kaluares time nuk ia bej hallall dhe do t’i kerkoj llogari te Allahu sepse une jam larguar prej muzikes per hire te Allahut dhe me hyni ne hak. Ju lutem qe t’a respektoni bindien time”, tha Fero.

TË FUNDIT
20 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
23 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
23 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
23 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
1 ditë
Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

ME TE LEXUARA

23 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
20 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
23 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
23 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240713_111407

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

ada deda

Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV

dea

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

Screenshot_20240712_212002

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

Screenshot_20240712_212002

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

Robert Berisha robi

Shita makinën për të paguar 7 ditë shezlonin në Jalë, Robert Berisha ironi për çmimet në jug?

rike roci

Nuk ndalet Rike Roçi/ “Ngre” temperaturat me format e saj bombastike (FOTO)

INFO

NA NDIQ