Reagon Matoshi: Dorëheqje sot, s’ka ma Kosova me pagu për egot tuaja

Picture of ina-online
ina-online

14/06/2023

Publicisti, Halil Matoshi, ka reaguar pas pamjeve të policëve kosovarë që u kidnapuan nga policia serbe brenda territorit të Kosovës.

Në një postim në Facebook, ai ka thënë se kjo është vuajtje e marrëzive të Albin Kurtit, Dejona Mihalit e Xhelal Sveçlës, shkruan lajmi.net.

Sipas tij, qeveria duhet dhënë sot dorëheqje.

Postimi i plotë i Sveçlës:

Marrëzitë e Albinit, Xhelalit dhe Dejona Mihalit i paguejnë djemtë e përbuzun të Kosovës!

Dorëheqje sot.

Kosova nuk ka me pague ma për egot e jueja!?

Nuk u ka borxh asnigjâ me na poshtnu deri n’kit derexhe!. /Lajmi.net/

TË FUNDIT
53 minuta
Kosova, zyrtarisht në agjendën e AP të NATO-s
11 orë
Ngjarje e rëndë në Drenas: Burri rrah partneren e tij, ajo duke ikur goditet nga një veturë
1 ditë
Vazhdon procesi gjyqësor ndaj ish-krerëve të UÇK-së
3 ditë
Lajçaku thotë se është i gatshëm për takim të ri për dinarin në Bruksel
3 ditë
Kroacia sot e nis për në Kosovë kontigjentin e 41-të të ushtarëve në kuadër të KFOR-it

ME TE LEXUARA

1 ditë
Vazhdon procesi gjyqësor ndaj ish-krerëve të UÇK-së
11 orë
Ngjarje e rëndë në Drenas: Burri rrah partneren e tij, ajo duke ikur goditet nga një veturë
53 minuta
Kosova, zyrtarisht në agjendën e AP të NATO-s

LEXO MË SHUMË

spiunim-bullgari-nato

Kosova, zyrtarisht në agjendën e AP të NATO-s

policia-kosoves

Ngjarje e rëndë në Drenas: Burri rrah partneren e tij, ajo duke ikur goditet nga një veturë

thaci-veseli-krasniqi-selimi

Vazhdon procesi gjyqësor ndaj ish-krerëve të UÇK-së

Lajcak

Lajçaku thotë se është i gatshëm për takim të ri për dinarin në Bruksel

KFOR KS

Kroacia sot e nis për në Kosovë kontigjentin e 41-të të ushtarëve në kuadër të KFOR-it

Hovenier

Marrëveshja mes Kosovës dhe ShBA-së, Hovenier: Ky është një hap i rëndësishëm

kurti liz allen alen

Kurti: SHBA – aleate, mike e partnere historike (VIDEO)

vjosa Osmani

Osmani: Rusia përmes satelitit të saj Serbisë paraqet rrezik aktiv për de-stabilizim të rajonit

Elizabet Alen Liz Allen

Allen: Asociacioni, hap thelbësor në rrugëtimin euro-atlantik të Kosovës

INFO

NA NDIQ