“Reagon” Top Channel pasi Luizi i ‘thumboj’ rëndë

INA
INA

25/01/2024

Luizi dje gjatë kohës së Primit, ka hyrë live në Instagram, kështu bëri që një audiencë tejet e madhe ta shikonte atë.
Sara Hoxha si duket ia kthej Luizit gjestin e bërë mbrëmë në mënyrë ironike, duke postuar numrin e ndjekësve live në Youtube.

Siç duket mes dyshes ka ndodhur një krisje e shoqërisë, edhe pse nuk është thënë asnjë deklaratë nga asnjëri.

Shiko foton:

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ