Real Madrid presion Barcelonës, afrohet në -8 me skuadrën katalane

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

23/04/2023

La Liga jep një sinjal të vogël shprese se gara për titull mund të rihapet.

Real Madrid shfrytëzon momentin pozitiv duke shtuar një tjetër fitore në koleksionin e këtij sezoni.

Skuadra e Carlo Ancelotti-t kaloi pastër Celta Vigo-n 2-0 me gola të Asensios dhe Militaos duke u ngjitur në kuotën 65 me 8 pik më pak se Barça që pret nesër Atletico Madrid.

TË FUNDIT
9 orë
Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies
9 orë
Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?
9 orë
EURO 2024: Disa fakte për Kampionatin Evropian në Gjermani
9 orë
Guardiola: Këto janë shtetet favorite në EURO 2024
9 orë
Kombëtarja “top”, asnjë kuqezi s’ka lëndime

ME TE LEXUARA

9 orë
Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?
9 orë
Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies
1 ditë
Morata vlerëson kuqezinjtë: Shqipëria ka cilësi si Kroacia
1 ditë
Trajneri i Portugalisë: Ronaldo është në formë për Europianin
1 ditë
A do të mungojë Robert Lewandowski në Euro 2024?
1 ditë
Çka do të ndodhë nëse ekipet përfundojnë me pikë të njëjta në Euro 2024?
1 ditë
Mediet italiane zbulojnë lojtarin më të rëndësishëm te Shqipëria, Italia, Spanja dhe Kroacia
1 ditë
Skuadra strugane me përforcim të radhës
9 orë
Kombëtarja “top”, asnjë kuqezi s’ka lëndime

LEXO MË SHUMË

belingam real madrid

Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies

CHelsea

Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?

euro 2024 gjermani

EURO 2024: Disa fakte për Kampionatin Evropian në Gjermani

Pep Guardiola

Guardiola: Këto janë shtetet favorite në EURO 2024

kombetarja-768x486

Kombëtarja “top”, asnjë kuqezi s’ka lëndime

struga trim lum

Skuadra strugane me përforcim të radhës

kombetarja ivan balliu

Mediet italiane zbulojnë lojtarin më të rëndësishëm te Shqipëria, Italia, Spanja dhe Kroacia

shqiperia euro 2024

Çka do të ndodhë nëse ekipet përfundojnë me pikë të njëjta në Euro 2024?

lewandowski-poloni

A do të mungojë Robert Lewandowski në Euro 2024?

INFO

NA NDIQ