Real Madridi fiton Kupën e Mbretit

Picture of INA
INA

07/05/2023

Real Madridi e ka fituar trofeun e Kupës së Mbretit për sezonin 2022/23.

Skuadra e drejtuar nga Carlo Ancelotti mposhti sonte Osasunan në finale të kësaj gare.

Ndeshja e zhvilluar në stadiumin “La Cartuja” të Sevillas përfundoi me rezultatin 2:1

TË FUNDIT
10 orë
Agim Krasniqi dhe Sehat Ramadani ekstradohen nga Kosova në Maqedoninë e Veriut
10 orë
Klima e biznesit, DASH kritikon korrupsionin në Maqedoninë e Veriut
11 orë
MPJ jep detaje për shtetasen e Maqedonisë që humbi jetën në Serbi
13 orë
Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur
15 orë
Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

ME TE LEXUARA

21 orë
Aksident i rëndë në Serbi, humb jetën një grua nga Maqedonia e Veriut, familja po kthehej nga Sllovenia
10 orë
Agim Krasniqi dhe Sehat Ramadani ekstradohen nga Kosova në Maqedoninë e Veriut
20 orë
Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së
20 orë
Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)
20 orë
Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd
20 orë
E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin
20 orë
Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës
17 orë
Nuk po ruan kush më lopë e dele në Maqedoninë e Veriut
22 orë
Shkëndija eliminohet nga Conference League!

LEXO MË SHUMË

agim krasniqi grupi kondoves

Agim Krasniqi dhe Sehat Ramadani ekstradohen nga Kosova në Maqedoninë e Veriut

DASH departamenti amerikan

Klima e biznesit, DASH kritikon korrupsionin në Maqedoninë e Veriut

aksident serbi

MPJ jep detaje për shtetasen e Maqedonisë që humbi jetën në Serbi

Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur

faton hajrizi

Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

lope

Nuk po ruan kush më lopë e dele në Maqedoninë e Veriut

arber hoxha

Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës

jasir asani

E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin

real madrid anceloti

Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd

INFO

NA NDIQ