Real Madridi merr vendimin përfundimtar për Luka Modricin

Picture of INA
INA

14/05/2024

Pas 12 vitesh, Real Madrid dhe Luka Modric siç duket do t’i ndajnë rrugët këtë verë që sipas raportimeve, ishte klubi ai që vendosi për fatin e Modricit.

Sipas, “Relevo”, nuk ishte kroati ai që dëshironte largimin por ishte klubi, pavarësisht që pritej që bashkëpunimit mes futbollistit dhe Real Madridit t’i jepte fund Modric.

TË FUNDIT
18 orë
Emocione dhe lot në lamtumirën e Jurgen Klopp nga Liverpooli
18 orë
Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024
18 orë
Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester
18 orë
Historike, ekipi modest francez për herë të në Ligën e Kampionëve
18 orë
Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi

ME TE LEXUARA

18 orë
Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi
18 orë
Historike, ekipi modest francez për herë të në Ligën e Kampionëve
18 orë
Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester
18 orë
Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024
18 orë
Emocione dhe lot në lamtumirën e Jurgen Klopp nga Liverpooli

LEXO MË SHUMË

Jurgen Klopp

Emocione dhe lot në lamtumirën e Jurgen Klopp nga Liverpooli

sylvinjo silvinjo

Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024

guardiola

Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester

bresti

Historike, ekipi modest francez për herë të në Ligën e Kampionëve

mbappe

Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi

Pep Guardiola

E konfirmon Guardiola: Do të jem në Man City edhe sezonin e ardhshëm

dybala

Interi gati të godas Romën, e do Dybala-n

kf besa doberdoll

Besa besë, habit me një veprim në Maqedoninë e Veriut

xherdan shaqiri

Dhimbje koke për Xherdan Shaqirin, media zvicerane ia përmend edhe pagën e lartë

INFO

NA NDIQ