Real Madridi në kërkim të një sulmuesi, del në skenë emri i yllit anglez

INA
INA

02/06/2023

Sulmuesi i Totenhemit, Herri Kejn mund të transferohet tek Real Madridi, sipas medias spanjolle “MARCA”.

Edhe pse Benzema nuk e ka bërë të ditur vendimin e tij nëse do të largohet apo do të qëndrojë, ekipi ka nevojë për një sulmues.

Largimi i tij nuk duket i lehtë pasi kontrata i përfundon për një vit, por duke qenë se “Spursat” janë jashtë Championsit, kapiteni i Anglisë mund të kërkonte prishjen e kontratës.

Çdo pritet të vuloset ditët e ardhshme, nëse do të ketë një reagim nga klubi apo futbollisti./Panorama Sport

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Armando Broja

E ardhmja e Brojës në Itali? Ekipi i Serie A planifikon afrimin e sulmuesit “kuqezi” në janar

Luis Suarez

Suarez nuk pushon ja ku do vazhdoj karrierën

ardian ismajli

Ismajli për mediat kroate: Shqipëria dhe Kroacia kalojnë grupin në Euro 2024

Ylber Ramadani

Shorti i Evropianit, Ramadani: Kundërshtarë të fortë, por Shqipëria nuk do të dorëzohet!

guardiola

Gabimi i jashtëzakonshëm i gjyqtarit, Guardiola: Çfarë t’i them skuadrës dhe tifozëve pas një ndeshje si kjo?

Pogba

Pogba u gjobit me 20 mijë euro nga Allegri, për dëgjimin e muzikës me zë të lartë…

Ylber Ramadani

Shorti i Europianit/ Ramadani: Kundërshtarë të fortë, por Shqipëria nuk do të dorëzohet!

Pochetino

Pochettino ‘në qiellin e shtatë’: “Ne jemi një ekip i vërtetë”

moscardo-

E duan pesë gjigantët evropianë, por PSG po e fiton garën për sensacionin gjerman

INFO

NA NDIQ