Reali publikon ekipin për ndeshjen ndaj Cityt (FOTO)

INA
INA

15 Maj, 2023

Real Madridi ka publikuar listën e të ftuarve për ndeshjen kthyese ndaj Manchester Cityt, në Ligën e Kampionëve.

Takimi i dytë do të luhet të mërkurën në “Etihad”, duke filluar nga ora 21:00.

Të Los Blancos nuk do të ketë asnjë mungesë të theksuar dhe do të paraqiten me ekipin më të mirë ndaj Cityt.

Ndërkohë City ende nuk ka publikuar ekipin që do ta ketë ndaj Realit.

Dy trajnerët do të dalin në konferencë për media gjatë së martës.

Ndeshja e parë në “Santiago Bernabeu”, ka përfunduar me rezultat të barabartë 1-1

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

benzema

Zbulohet paga marramendëse e Benzemas te Al Ittihad

inzaghi

E pranon Inzaghi: Interi nuk është favorit me Manchester Cityn

Xherdan-Shaqiri

Xherdan Shaqiri – më i miri në radhët e skuadrës amerikane

ronaldo-AL-NASSR

Ronaldo konfirmon se nuk do të largohet nga Al Nassr

Liga e Evropes Europa League

Tifozët e Romës sulmojnë gjyqtarin e finales në aeroportin e Budapestit

shqiptaret maqedoni perfaqesuesja

Tetë shqiptarë në listën e Maqedonisë për ndeshjet e muajit qershor (LISTA)

modric_1551712890-6083633

Arabët nuk ndalen, ofertë 120 milionëshe për Modriqin

mesi-paris

Zyrtare: Messi largohet nga PSG

benzema

Benzema vendos të largohet nga Real Madridi

INFO

NA NDIQ