Tavë me mish pule dhe me speca për të gjitha kohët: Gjellë për sofrat më solemne!

Një recetë e shijshme, e pasur në vlera ushqyese Nevojiten: ▪ 2 kg mish pule, ▪ 1 kg qepë të...
Lajme të ngjajshme Receta

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

VMRO dhe VLEN vazhdojnë në ndarjen e “kulaçit” qeveritar, në tryezë edhe dogana, MEPSO dhe Ndërmarrja e Rrugëve

Krijohet makina e parë në Maqedoni – Studentët do të garojnë në garë botërore (VIDEO)

Është shumë e lehtë të përgatitet ky desert i vjetër të cilin gjyshet tona e kanë adhuruar Nuk ka asgjë...
Lajme të ngjajshme Receta

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

VMRO dhe VLEN vazhdojnë në ndarjen e “kulaçit” qeveritar, në tryezë edhe dogana, MEPSO dhe Ndërmarrja e Rrugëve

Krijohet makina e parë në Maqedoni – Studentët do të garojnë në garë botërore (VIDEO)

Njëra ndër recetat e shumta është gatimi i një lloj buke të quajtur lavash, me tharmë dhe pa tharmë Kjo...
Lajme të ngjajshme Receta

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

VMRO dhe VLEN vazhdojnë në ndarjen e “kulaçit” qeveritar, në tryezë edhe dogana, MEPSO dhe Ndërmarrja e Rrugëve

Krijohet makina e parë në Maqedoni – Studentët do të garojnë në garë botërore (VIDEO)

Për kafjall apo darkë – thjesht kurdo që ju pëlqen kuzhina italiane Përbërësit: Për brumë: 1 kg miell, 3 qese...
Lajme të ngjajshme Receta

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

VMRO dhe VLEN vazhdojnë në ndarjen e “kulaçit” qeveritar, në tryezë edhe dogana, MEPSO dhe Ndërmarrja e Rrugëve

Krijohet makina e parë në Maqedoni – Studentët do të garojnë në garë botërore (VIDEO)

Provoni këtë super recetë për kërpudha të mbushura kreshmore! Recetë e shkëlqyeshme për ushqim të shijshëm edhe kur jeni në...
Lajme të ngjajshme Receta

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

VMRO dhe VLEN vazhdojnë në ndarjen e “kulaçit” qeveritar, në tryezë edhe dogana, MEPSO dhe Ndërmarrja e Rrugëve

Krijohet makina e parë në Maqedoni – Studentët do të garojnë në garë botërore (VIDEO)

Një recetë që do t’ju bëjë të hidheni përpjetë nga gëzimi! Përbërësit: – 130 g lajthi; – 100 g arra...
Lajme të ngjajshme Receta

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

VMRO dhe VLEN vazhdojnë në ndarjen e “kulaçit” qeveritar, në tryezë edhe dogana, MEPSO dhe Ndërmarrja e Rrugëve

Krijohet makina e parë në Maqedoni – Studentët do të garojnë në garë botërore (VIDEO)

Për kafjall, darkë, por bën edhe për drekë… Kurdo që ta përgatitni, këtë ushqim do ta pëlqeni menjëherë! Përbërësit: –...
Lajme të ngjajshme Receta

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

VMRO dhe VLEN vazhdojnë në ndarjen e “kulaçit” qeveritar, në tryezë edhe dogana, MEPSO dhe Ndërmarrja e Rrugëve

Krijohet makina e parë në Maqedoni – Studentët do të garojnë në garë botërore (VIDEO)

Shija e çorbës do t’ju kthejë në fëmijëri Përbërësit:– 1 pulë, – 2 karota, – 1 rrënjë majdanozi, – 3...
Lajme të ngjajshme Receta

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

VMRO dhe VLEN vazhdojnë në ndarjen e “kulaçit” qeveritar, në tryezë edhe dogana, MEPSO dhe Ndërmarrja e Rrugëve

Krijohet makina e parë në Maqedoni – Studentët do të garojnë në garë botërore (VIDEO)

Të dy këto përbërës natyralë janë fantastike për shëndetin e trurit, zemrën por dhe probleme të tjera shëndetësore. Arrat dhe...
Lajme të ngjajshme Receta

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

VMRO dhe VLEN vazhdojnë në ndarjen e “kulaçit” qeveritar, në tryezë edhe dogana, MEPSO dhe Ndërmarrja e Rrugëve

Krijohet makina e parë në Maqedoni – Studentët do të garojnë në garë botërore (VIDEO)

Salca tzatziki është shumë e mirë për të shoqëruar pjatanca me mish e perime. Dhe jo më kot gjen një...
Lajme të ngjajshme Receta

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

VMRO dhe VLEN vazhdojnë në ndarjen e “kulaçit” qeveritar, në tryezë edhe dogana, MEPSO dhe Ndërmarrja e Rrugëve

Krijohet makina e parë në Maqedoni – Studentët do të garojnë në garë botërore (VIDEO)

ME TE LEXUARA

No data was found

TË FUNDIT

1 muaj
Tavë me mish pule dhe me speca për të gjitha kohët: Gjellë për sofrat më solemne!
2 muaj
Receta e vjetër për Rahat-llokume: Gatuhen për 15 minuta!
2 muaj
Lavash në mënyrën turke: Simitet e njohura sipas recetës së sulltaneshës Mihrimah
3 muaj
Recetë italiane: Kështu gatuhet pica Calzone klasike!
3 muaj
Kërpudha të mbushura kreshmore: Racion interesant, i shijshëm dhe i lehtë!