Refuzoi ofertën e Real Madrid, mediet kroate zbulojnë të ardhmen e Modric

INA
INA

26/02/2024

Luka Modric nuk ka ndërmend të lërë futbollin në qershor.

Për këtë arsye ai nuk pranoi propozimin e Ancelotti-t, përkatësisht për t’iu bashkuar stafit të trajnerit italian.

Sipas medieve kroate, 38-vjeçari mund të kthehet në vendlindje për të veshur fanellën e Dinamo Zagreb-it, klub në të cilin shpërtheu ylli i Kroacisë.

Megjithatë, nuk mungojnë ofertat nga klubet saudite dhe amerikane për mesfushorin e Real Madrid.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

adrion pajaziti

Adrion Pajaziti, lojtari më i mirë i muajit mars në Premier Ligën 2

broja

Gazetari anglez tregon planet e Brojës: Armando synon lart për lëvizjen e radhës

rakitic

Rakitic kujton kohën e tij ‘të errët’ europiane, te Barcelona: “Mund të kishim fituar edhe dy ose tre Champions League”…

sergi roberto

Barcelona shpërblen kapitenin, pas sugjerimit të trajnerit. Gati rinovimi me Sergi Roberto

dashmir beari

Në Poroj të Tetovës u varros trajneri i njohur i futbollit, Dashmir Beari

luis alberto

Luis Alberto: Kam kërkuar largimin nga Lazio, nuk dua të marrë 1 euro më shumë nga ky klub

uefa nations

UEFA përditëson renditjen, Italia dhe Gjermania mund të përfaqësohen me 5 skuadra

roma

Roma feston fitoren ndaj Milanit me legjendën e Interit

Jurgen Klopp

“Nuk e dija që mund të luanim kaq keq…!”

INFO

NA NDIQ