Regjim i veçantë i komunikacionit në zonën qendrore të Shkupit

Picture of ina-online
ina-online

17/09/2023

Për shkak të mbajtjes së garës së atletikës, sot nga ora 08:00 në zonën qendrore të qytetit të Shkupit do të zbatohet një regjim i veçantë i komunikacionit, njofton Ministria e Punëve të Brendshme.

Siç theksojnë ata, pozicioni i fillimit/mbarimit të garës është në rrugën “Belasica” përballë qendrës tregtare “East Gate Mall”, pas së cilës shkoni djathtas në korsinë e djathtë në Blv. “Goce Dellçev” dhe vazhdoni përgjatë rrugës drejt korsisë së djathte në Blv. “Ilinden” deri ne kryqëzimin me rrugen “MANAPO” dhe mbrapa ne te njejten korsi.

Për këto arsye, Njësia e Sigurisë në Komunikacionin Rrugor do të marrë masa për regjim të veçantë të qarkullimit në rrugët përreth, thonë nga MPB.
Nga atje apelojnë qytetarët që të respektojnë urdhrat e punonjësve të policisë.(INA)

TË FUNDIT
3 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
3 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
3 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
3 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
4 orë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

ME TE LEXUARA

7 orë
MPB me apel: Kujdes nga mashtruesit që ju lajmërojnë në telefon dhe luajnë rolin e policëve
3 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
1 ditë
Protesta në Shkup, thirrje për lirimin e ish-ushtarit të UÇK-së, Blerim Ramadani
7 orë
VLEN: BDI dhe satelitët e saj vazhdojnë të shpifin
3 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
1 ditë
BDI: VLEN me shpifje tentojnë të mbulojnë tradhëtinë e madhe ndaj shqiptarëve
7 orë
LIVE/Kjo është gjendja në pikat kufitare, pritje dhe kolona
3 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

LEXO MË SHUMË

mickoski djali

LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!

vmro-bdi

VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

adnan azizi

Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!

tvsh-ime

Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”

Kim Mehmeti

Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!

mickoski orban

Huamarrja nga Hungaria/ Mickoski: Orbani mik i vërtetë, Hajredini dyshon për kapacitetet e shtetit që t’i menaxhojë huamarrjet!

INFO

NA NDIQ