Rekord i ri në TikTok, mbi 200 milionë ‘hashtags’ me emrin Edona James

INA
INA

10/11/2023

Emri i konkurrentes së Big Brother VIP Kosova, Edona James po vazhdon të thyejë rekorde në rrjetin social TikTok.

Nëse klikoni emrin e saj, do të shihni se janë përdorur mbi 200 milionë ‘hashtags’ – Edona James, dhe këtë e konfirmoi edhe gazetari kryesor i Big Brother VIP Kosova, Labinot Nimani gjatë një interviste në emisionin “Ora shtatë”, me shifrat e nxjerra nga “Prive“.

Nga dita e parë kur Edona është futur në shtëpinë më të famshme në vend, zëri i saj, batutat dhe diskutimet e saj janë bërë virale vazhdimisht në TikTok.

Ato po përdoren nga njerëz të shumtë, video të të cilëve kanë kapur mijëra e miliona shikime në TikTok.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

kiara-tito

Kiara Tito poston foto me fustan të bardhë. Ja si e komenton Luizi (foto)

lumbardhi

Lumbardhi: Pula ime e ka parashikuar saktë kush do të dalë nga shtëpia të premten (VIDEO)

mergim vesa

Vesa Vllasaliu thotë se nuk është penduar për deklaratat që bëri për ish-të fejuarin dhe familjen e tij

ylli big brother

Buci i bindur që do të jetë fitues i Big Brother VIP Kosova 2

romeo veshaj bbv arbana osmani

Caktohet data kur fillon Bigbrother. Ja kush janë banorët e parë

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

INFO

NA NDIQ