Rekord klikimesh në këngën e re për Dhurata Dorën dhe Don Xhonin

INA
INA

28/12/2023

Rekord klikimesh në këngën e re për Dhurata Dorën dhe Don Xhonin

Këngëtarët e njohur të estradës shqiptare, Dhurata Dora dhe Don Xhoni së fundmi kanë publikuar projektin e tyre të parë të përbashkët të titulluar ‘Lej’.

E që u pëlqye me të madhe, vërehet edhe nga klikimet e marra në You Tube.

Dyshja ka grumbulluar 2.3 milionë klikime brenda një dite.

Kujtojmë se të dy ishin të angazhuar gjatë verës me mbrëmje të shumta muzikore./Arbresh.info/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ