Ja kush është banori i parë i Big Brother VIP me plotë 1 miliard shikime në Tiktok (FOTO)

ina-online
ina-online

19/01/2024

Edona James është kthyer një nga fenomenet e formatit ‘Big Brother Vip Kosova2’. Ajo është në një nga personazhet kryesore të shtëpisë dhe ka qenë më e përfolura si brenda por dhe jashtë saj.

Këtë gjë e konfirmon dhe vet rrjeti i saj social Tiktok, ose më saktë hashtag- u i emrit të saj.
Nëse do të kërkoni hashtagun #edonajames, do të vini re një numër marramendës shikueshmërie, plot 1 miliard.

Që nga fillimi i ‘BBVK’ ajo ka arritur të jetë e preferuara e publikut dhe të fitojë zemrat e tyre dhe po ashtu vazhdon të jetë dhe ditët e sotme, ku për shumë persona ajo konsiderohet si fituese e këtij formati .

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ