Remixi i këngës “Valle kosovare” po vjen nga Ardian Bujupi dhe Shpat Kasapi

Picture of INA
INA

08/06/2023

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi ka bashkuar forcat me Shpat Kasapin për të realizuar remix-in e këngës së famshme “Valle kosovare”.

Ka qenë vetë Ardiani që ka njoftuar se ky bashkëpunim do të publikohet së shpejti.

Një pjesë e shkurtër e këngës remix, Ardiani e ka publikuar në TikTok, ku nuk kanë munguar komentet e shumta.

Versioni origjinal i kësaj kënge është realizuar 9 vite më parë, por që kohëve të fundit është shndërruar në një super hit.

Ardiani, vazhdimisht publikon këngë për tregun gjerman, megjithatë ai nuk i lë anash as projektet muzikore për tregun vendor të muzikës.

Ndërsa, kujtojmë se kënga e fundit e Shpat Kasapit mban titullin “Sherrin ma bane” të cilën e ka publikuar para pesë ditëve./Arbresh.info/

TË FUNDIT
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
2 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ