Reshjet e dendura të dëborës, trafik kilometrik në aksin Prrenjas-Qafë Thanë

ina-online
ina-online

20/01/2024

Reshjet e dendura të dëborës, trafik kilometrik në aksin Prrenjas-Qafë Thanë. Qarku i Korçës mbetet një nga zonat më të mpira të Shqipërisë për shkak të motit të keq.

Si pasojë e reshjeve të dendura të dëborës raportohet se një trafik kilometrik është krijuar në aksin Prrennjas-Qafë Thanë.

Po ashtu, mësohet se Policia Rrugore ndodhet ne terren për menaxhimin e situatës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1709069274434

Në Beograd sot u festua pavarësia e Republikës së Kosovës

Ageler

Ageler: Diskursi i fushatës të fokusohet në çështje esenciale, jo në sulme personale

IMG_9337

Banorët e nisin vetë shkollën shqipe në Nerovë të Krushevës

radoicic radojcic spiric

VIDEO: Radoiçiq grushton ish-kryetarin ilegal të Mitrovicës së Veriut

card-trump

Made in Veles: Kartelat ‘milionëshe’ me portretin e Trumpit

pendarovski bujar osmani

Pendarovski me 400 euro rrogë do të shpërngulej nga Maqedonia, Osmani me mbi 2.500 euro rrogë thotë se mund të detyrohet të marrë borxh! Qytetarët si ia dalin?

Oleksiy Goncharenko

Deputeti ukrainas porosi për Kosovën: Armatosuni, askush nuk ju mbron!

MVR-polici-a-1-750x430

(VIDEO) Hetohet lidhja ndërmjet vrasjes në Bllacë dhe djegies së lokalit në Çair

burgu manastirit

Shpërthen zjarr në burgun e Manastirit, lëndohet një i burgosur

INFO

NA NDIQ