Revolucion te Juve

INA
INA

14 Korrik, 2023

Juventusi u ka treguar largimin katër lojtarëve.

Më herët u bë e ditur se klubi nuk llogarit më në kapitenin Leonardo Bonucci dhe Weston McKenny. Fabrizio Romano, të njëjtin fat patën edhe mesfushorët Denis Zakaria dhe Artur Melo.

Të katër lojtarët nga sot nuk janë pjesë e projektit dhe janë të disponueshëm në merkato.

Denis Zakaria e kaloi sezonin e kaluar në huazim te Chelsea, duke bërë vetëm 11 paraqitje. Arthur Melo, i cili shkoi në huazim te Liverpool, mori pjesë vetëm në një ndeshje për ekipin e parë të Reds si pasojë e një dëmtimi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-10-02-11-38-48-145-edit_com.facebook.orca

Azem Azemi, medaljen e artë ja kushtoj gjyshes sime të ndjerë

Jurgen Klopp

Goli i anuluar i Diazit, vjen deklarata zyrtare e Liverpullit

kombetarja fitore shqiperi

Çka thonë bastet, Çekët favoritë ndaj Shqipërisë

decici

Deçiqi gjunjëzon Buduçnostin! Skuadra shqiptare lider në Kampionatin e Malit të Zi

Lewandovski levandovski

Lewandowski, i dëshiruari nga klubet arabe

IMG_5656

Reagon kryetari i KF Bashkimi nga Kumanova, Armend Destani për incidentin ndaj Sasës, ka një kërkesë për Komisionin Disiplinor (VIDEO)

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

raphina-rafinja

“Goditet” Barcelona, Raphinha do të mungojë gati një muaj

myrto uzuni

Lajm i mirë për Kombëtaren shqiptare, Uzuni grumbullohet me Granadan për ndeshjen e sotme

INFO

NA NDIQ