Rexhepi: Ky është sukses për të gjithë shqiptarë, jo vetëm për BDI-në

ina-online
ina-online

28/01/2024

Deputeti i Lëvizjes Populli, Skender Rexhepi sot nga foltorja e Kuvendit tha se nuk ka qenë e lehtë të thyhet tabuja etnike në vend.

“Ky nuk është një sukses i veçantë i një partie politike, por është i gjithë deputetëve shqiptarë në Maqedoni”, tha Rexhepi.

Dieta kundër plakjes e Brigitte Macron-it: E modës së vjetër, por e…Marrëdhëniet intime me ish-partnerin: Kjo është një arsye “pë…Rruga e Jetës numër 5: Kuptimi numerologjik, personaliteti ……Lista prej pesë kandidatëve potencial për të zëvendësuar Xavin tek …Një tifoz në Angli hyn në fushë dhe konfrontohet me gjyqtarin për n…

Ai tha se i pëlqen dikujt apo jo, shqiptarët janë 30 për për qind rezidentë ose jo, dhe se zgjedhja e kryeministrit është meritorë.

Ai shtoi se ne do të jemi pjesë e historisë, ku një kryeministër shqiptarë do t’ju shërbejë qytetarëve pa dallime etnike./

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ziadin sela

Sela për Kurtin: I kam dalë borxh!/ Kam dhënë kontribut modest që ai të jetë sot kryeministër

Screenshot_2024-02-29-20-47-04-453_com.facebook.katana-edit

Dr. Ilir Vela i bashkangjitet Aleancës për Shqiptarët

tv-media-radiodifuzion

Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

zgjedhje maqedoni

Partitë për zgjedhje do të reklamohen në 249 portale, 37 televizione dhe 35 radio

asdren shkupi besa

Kasami prezanton aderimin e radhës në BESA

instituti-arben-xhaferi

(VIDEO) Instituti “Arben Xhaferi” instalon barometrin e përfaqësimit të drejtë

ahmeti zaev kovacevski

BDI a e mashtroi LSDM-në për “Frontin Europian”? (VIDEO)

talat xhaferi edi rama

Xhaferi: Plani i rritjes kyçe për anëtarësimin e përshpejtuar në BE

kovacevski

Kovaçevski premton rroga minimale nga 600 euro dhe rroga mesatare nga 1000 euro

INFO

NA NDIQ