Ribashkohen ‘Stupcat’? Shuhet kureshtja e madhe

ina-online
ina-online

29 Gusht, 2023

Në kanalin zyrtar të ‘Stupcave’ në ‘Youtube’, javën që lamë pas janë publikuar dy skeçe, ku protagonistë kryesor janë Osman Azemi, Vedat Bajrami dhe Mensur Safçiu.

Ishin fansat e treshes ata të cilët menduan se janë ribashkuar sërish.

Indeksonline ka kontaktuar me aktorin Osman Azemi, i cili tha se këto skeçe të cilat tani janë publikuar në kanalin zyrtar të Stupcave janë skeçe të cilat janë publikuar më herët në Gjirafa dhe se “Stupcat” nuk do të kthehen.

Ai sërish përsëriti se ‘Stupcat’ do mbesin në arkivë./Indeksonline

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kozak

Habit Kozaku: ‘Kam 800 mijë euro cash’! Ja sa para fitoj çdo javë nga TikTok

ne kuader

“Në Kuadër të Dashurisë”/ Premiera Absolute në Pallatin e kongreseve në 9 tetor!

LUIZ

Luiz Ejlli vjen me një interpretim briliant (video)

beniada

‘Oj k… kujdes se u këpute’! Ndjekësi e ofendon me fjalor banal, Beniada i kthehet si kurrë se keni imagjinuar!

almeda

Almeda Abazi kthehet prezantuese në spektaklin e rëndësishëm në Shqipëri

big mama

Një nuse buzëkuqe si Big Mama

bebe rexha

Bebe Rexha paralajmëron publikimin e klipit të ri “One In A Million” me skena mjaft provokuese

filmi olta luizi

Zbulohet data, kur do shfaqet për publikun filmi me protagonist Luizin dhe Oltën

luizi arbana

Zbardhen prapaskenat e “sherrit” të Luizit me Arbanën dhe Eduartin!

INFO

NA NDIQ