Richard Gere bëhet baba për herë të dytë

0

Richard Gere, (69) është bërë baba për herë të dytë me gruan e tij në Alejandra Silva , që është fëmija i tyre i parë
Richard Gere dhe gruaja e tij Alejandra Silva raportohet se kanë pritur fëmijën e tyre të parë së bashku, një djalë që ka lindur në New York, transmeton GazetaExpress.

Aktor 69 vjeçar dhe gruaja e tij 36 vjeçare janë bërë prindër të një djali disa ditë më parë, sipas revistës spanjolle “Hola!”.

Lajmi se ka ardhur djali i saj vjen para se ikona e Hollywoodit, Gere të festojë ditëlindjen e tij të 70-të. /GazetaExpress/