Richard Gere rrëfen jetën e vështirë para se të bëhej aktor: Haja vetëm një vezë në vakt

Iliria News Agency
Iliria News Agency

29/04/2023

Aktori i njohur me famë botërore, Richard Gere nuk ka pasur një jetë të mirë para se të bëhej i famshëm. Ai ka kujtuar se para se të kishte këtë karrierë të madhe, konsumonte vetëm një vezë në vakt.

“Vakti im ishte vetëm një vezë. Ngrënia në restorante ishte e pamundur për mua. Këto ishin kohë të vështira dhe të dëshpëruara”, tha ai për vitet e para të karrierës së tij, kur po përpiqej të arrinte një vend të rëndësishëm si aktor.

“Unë isha i uritur gjatë viteve ’70 si aktor në fillimet e karrierës sime, vetëm duke u përpjekur të arrija diçka. Unë pata fatin të punoja, por atëherë nuk kishte shumë aktorë që bënin para. Unë isha duke bërë Broadway për herë të parë”./A2CNN

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

gazi sara

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

INFO

NA NDIQ