Rike Roçi në Big Brother: Njerëzit këtu janë shumë falso

INA
INA

13/02/2024

Në Big Brother VIP Albania 3 tashmë kanë nisur ato debatet e para ndërmjet banorëve.

Konkurrentët janë përfshirë në polemika e kanë pasur përplasje të shumta, që herë pas here kanë kaluar edhe në ofendime.

Rike Roçi është njëra nga banoret që po merr vëmendje të madhe në këtë edicion.

Ajo ka bërë një bisedë me Vesa Smolicën dhe Arta Kabashin, ku kanë folur për banorët.

Bukuroshja e njohur shfaqet e dëshpëruar teksa thotë se njerëzit këtu janë shumë fals.

“Njerëzit këtu janë shumë fals, edhe njerëzit që i kemi më afër. Kaq di të them”, tha ajo.

Një nominim i fortë është sonte (e martë) mes Romeos, Lisit dhe Heidit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

Sara gjordeni bbvip

Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish-banorja e BBV ngjallë dyshime

sara silvi

Banori i ri i Big Brother, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Kemi pasur një… Do dalin fotot

nora istrefi luiz ejlli

Nora publikon foto nga ashensori me Luizin. Çka po zihet?

Sara gjordeni bbvip

“Je naiv, ik andej nga ishe nisur”- Çifti Sara dhe Bardhi i rikthehen sërish debateve! Këngëtari: Kujdes me epitetet, nuk po flet me…

Olsi Bylyku

Olsi Bylyku thumbon sërish ‘BBV3’: Zhgënjim i madh…

banor te ri big brother sara karaj, silvi, julia iliriani

Pas largimit të Albit dhe Artës, tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother VIP3

INFO

NA NDIQ