Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

INA
INA

03/03/2024

Mbrëmjen e djeshme, Fation Kuqari, ishte banori i cili u largua me dëshirë nga shtëpia e “Big Brother Vip 3”.

Kur banorët janë shtrirë për të fjetur pas Prime-it, Rike ka debatuar me Silvin për shtratin e Fationit. Ajo i është i lutur atij që të flejë ajo sonte tek shtrati i Fationit, ndërkohë që Silvi kishte lënë rrobat e tij për të fjetur aty.

Pjesë nga biseda:

Silvi: “Mos ma bëj këtë pra”.

Rike: “Do flej unë aty”.

Silvi: “Kam vendosur rrobat e mia”.

Rike: “Ke vendin aty”.

Silvi: “S’e kam më atë vendin, u thashë të gjithëve që do rri këtu. Vetëm të fle në living”.

Rike: “Silvi mos më bëj me nerva tani të lutem. Ti sot e gjete të zësh vendin e Fationit. Ik fle në living”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-15-21-40-25-867_com.facebook.katana-edit

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

Screenshot_2024-04-15-16-42-54-850_com.facebook.katana-edit

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ