Rikthehet Blasta, Artani i kërkon falje nga zemra

Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/03/2023

Ish konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blasta është paraqitur për të parën herë në skenën e spektaklit të mbrëmjeve Prime, që pas daljes së tij nga shtëpia për shkak të djegies që morri aksidentalisht.

Ai ka thënë se të jetuarit brenda shtëpisë më të ndjekur të momentit e ka bërë atë që edhe pas daljes, përsëri ta ketë ndjenjën e të qenit në lojë.

“Këto ditë kanë qenë interesante për mua sepse edhe jashtë më ka përcjellë ajo logjika e lojës së BBVK-së, edhe me të afërmit e mi jam sjellë sikur me lojtarët brenda”, ka thënë Blasta.

“Vëllai im pas gjumit të parë që kam pasur në shtëpi, më ka hyrë në dhomë dhe më ka thënë ‘Blasta, kontrolloje mikrofonin’, dhe unë instinktivisht më erdhi ta kërkoja”, ka shtuar ai.

Pas lidhjes me shtëpinë, Artani i ka kërkuar edhe një herë falje Blastës për lëndimin e shkaktuar.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

meriton romeo

“E kemi tepruar të dy”/ Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

sara bardhi

Nga shtatzënia, tek armiqësitë e krijuara në “Big Brother Vip”, rrëfehet Sara Gjordeni

roza lati

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

ilnisa meritoni

Meriton Mjekiqi: Dua shumë të kem një bebush me Ilnisën

arbenita

Arbenita Ismajli duket fantastike në fotografitë e fundit në Instagram (FOTO)

beatriks ramosaj

Beatrix konfirmon lidhjen e re të dashurisë? Ja detaji që na paska shpëtuar

jetmiri big brother

Reagimi i parë i Jetmirit pas daljes: Kam pasur presion të jashtëzakonshëm

vesa arber

Ofendime dhe debat i ashpër/ Plas keq mes Vesës dhe Arbrit: Flet broçkulla, të ka mbaruar koha si opinionist

Big brother vip albania3

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP 3

INFO

NA NDIQ