Rikthehet Gjyste Vulaj, shanë nga nëna në dasmë (VIDEO)

ina-online
ina-online

10 Gusht, 2023

Gjyste Vulaj prej vitesh është një nga femrat më të bukura në showbiz. Ndonse nënë e dy fëmijëve sërish Gjystja është në superformë.

E gjatë dhe me një trup plot forma, Gjystja tërheq gjithmonë vëmendjen. Së fundmi këngëtarja është rikthyer në një gëzim familjar, ku këndon “Lulia me Limona”, e nuk e ka fare problem edhe të shajë nga nëna.

E pse e rrethuar nga grupmosha të ndryshme, përfshirë edhe fëmijë, Gjystja këndon pa e prishur qejfin, sepse në fund të fundit e tillë është kënga.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-30-19-29-46-582-edit_com.facebook.katana

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

festivali kenges shqiperi

Ja kush janë emrat e disa prej artistëve që do marrin pjesë në Festivalin e Këngës në RTSH

emina cunmulaj

Pjesë e jurisë në “Miss USA”, Emina Çunmulaj shkëlqeu në paraqitjen e fundit (FOTO)

big-brother-VIP

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

DUA Lipa

Dua Lipa ‘e artë’ në filmin e saj të parë, krah dy aktorëve të famshëm (FOTO)

INFO

NA NDIQ