Rikthehet ndotja e ajrit në Maqedoninë e Veriut

Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/01/2022

Moti sot do të jetë kryesisht me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në viset malore të dëborës. Do të fryjë erë e dobët nga drejtimi jugor.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 5, ndërsa ajo maksimale prej 5 deri në 10 gradë.

Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm. Temperatura minimale do të ulet në 4, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 7 gradë Celsiusë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

438237609_7297035567018411_5241735204519391833_n-1-780x470

BDI-ja nisi festën në Sheshin Skënderbeu në Shkup, Grubi: Fitoi UÇK-ja dhe Ali Ahmeti

lluka

Llukarevska: Stevo Pendarovski shkon në raundin e dytë

tetove

BDI feston në Tetovë

Zgjedhje votime vota Maqedoni

Disa nga rezultatet jo zyrtare nga rajoni i Tetovës

arber

Ademi: Sot populli foli

Bilall Kasami

Kasami: Dalja e votuesve e lartë, po tregohet vendosmëri për ndryshim

vlen

VLEN: Në Likovë vjedhje masive të votave, mbushje dhe treni bullgar

MPB-policia-maqedonise

Arrestohen pesë persona, fotografuan fletëvotimet

kumanove hotel kristal

Mbyllet vendvotimi 1075 në Gjimnazin e Kumanovës

INFO

NA NDIQ