Rikthehet në Big Brother Vip Einxhel Shkira, këtë herë në rolin e opinionistes…

INA
INA

20/01/2024

Emri i saj lidhet shumë me Big Brother. Pasi krijoi dinamika të shumta dhe emocionoi me historinë e saj të dashurisë, Einxhel Shkira rikthehet në “BBV”, por këtë herë në rolin e opinionistes.

Gjatë mbrëmjes së sotme, së bashku me Ori Nebijaj, ajo do të japë opinionet e saj në lidhje me situatat e krijuara në shtëpi. Einxhel njihet për deklaratat e saj të guximshme, ndaj me siguri duhet të presim shumë sonte nga ajo.

Big Brother Vip Albania nuk është thjesht një reality show televiziv i zakonshëm. Në Shqipëri ky program është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

INFO

NA NDIQ