Rikthehet Oriola Marashi… E egër si ‘bisha’, por do t’ju djegë si zjarri

Pasi bëri gjithë rrjetin të ‘ziente’ me pozat e saj sexy, modelja e njohur vendosi të tërhiqej për disa ditë.

Por me sa duket Oriola Marashi nuk mund të rijë gjatë larg vëmendjes së fansave të saj. Anëtarja sexy e labelit OTR, godet sërish më një foto mjaft të nxehtë, që lë pa frymë.

Me gjoksin e ekspozuar dhe nga tualeti Oriola pozon tmerrësisht sexy po aq sa dhe e egër. Nëse ju kishte munguar modelja, ja ku e kini më në formë se asnjëherë më parë.

Këtë ferë Oriola ka guxuar të pozojë pa make up, por iltrat nuk i ka kursyer.

Image