Risi në raportin mes Efit dhe Luizit

INA
INA

5 Qershor, 2023

Luiz Ejlli dhe Efi Dhedhes duket se kanë gjetur sërish miqësinë jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”. Një ditë më parë, ajo i shpërndau në rrjetin social “Instagram” këngën e tij ‘Përjetësisht’, por nuk u bë ‘lëvizja’ nga ana e Luizit.

Ai nuk e kishte ripostuar në “Instagram”, duke shtuar më shumë dyshimet se ende nuk flasin. Por ditën e sotme, këngëtari i njohur vendosi që të shpërndante vetëm postimin e Efit, si për të treguar se mes tyre gjërat janë ‘ok’.

Kujtojmë se pas përfundimit të reality show-t Efi ka qenë më e qetë se banorët e tjerë, nuk është parë shpesh në intervista apo në emisione siç po bëjnë banorët e tjerë.

E kundërta ka ndodhur me Luizin, i cili është shumë aktiv në botën e muzikës si dhe ka nisur koncertet në Shqipëri e jo vetëm

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

Ervis Karamuco

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

INFO

NA NDIQ