Rita Ora, një “sirenë” seksi në Sardenjë (Foto)

0

Ajo ishte duke shijuar një festë shumë të merituar me të dashurin e saj Andreë Watt.

Dhe Rita Ora e ka “lyer” diellin me stil dhe ngjyra ylberi të premten, teksa u relaksua së bashku me muzikantin e saj të zemrës dhe shokët e tyre të përbashkët në bordin e jahtit të një miku të tij në Porto Cervo të Sardenjës.

Këngëtarja 27-vjeçare e “dashuruar” pas ngjyrave dhe stilit ka vënë në pah të pasmet dhe gjoksin e saj bombastik nën një kostum banje plot “elektricitet” ngjyrash, që i ngjante një mozaiku bashkëkohor.

Bukuroshja shqiptare i provoi të gjitha nga kërcimi prej jahtit luksoz në det, tek përqafimet e nxehta me të dashurin e deri tek zbulimi më shumë seç duhet i pjesëve intime.