Rita Ora publikon këngën e re ‘Carry On’

0

Rita Ora ka publikuar projektin e ri ‘Carry On’.

Kënga e re është në bashkëpunim me Dj e njohur Kygo Music dhe është kolona zanore e filmit të animuar ‘Pikachu’

Rita ka njoftuar në rrjetet sociale se kënga tashmë është e disponueshme në të gjitha kanalet zyrtare.

“Carry On’ është edhe zyrtarisht publike, ka aq shumë magji në botën e Pokemon, ka qenë një nder i madh që isha pjesë e saj dhe të krijonim muzikën së bashku me Kygo.