Rita Ora super-seksi këndon në skenën e Victoria’s Secret – (Video)

0

Siç kemi raportuar më herët, Rita Ora ishte pjesë e shout më të famshëm të modës në botë, atë të “Victoria’s Secret”, transmeton Zeri.info.

LEXO EDHE: Trupat prej një milionë dollarëve: Revyja e Victoria’s Secret të lë pa frymë

Në të vërtetë, bukuroshja shqiptare ishte njëra prej interpretueseve në këtë shou dhe për t’iu përshtatur më së miri kësaj ngjarje, edhe vetë ajo pas daljes në skenë për të interpretuar, ishte veshur vetëm në të brendshme seksi, duke elektrizuar skenën derisa bukuroshet tjera defilonin./ZERI