Rita Ora vjen në vendlindje, ka për ju një surprizë

Rita Ora është padiskutim një nga këngëtaret më të famshme në botë. Mund të themi se edhe viti 2017 ishte i Ritës, kjo pasi vetëm me 3 këngë ORA bëri namin.

Një tjetër këngë e cila u pëlqye nga gjithë shqiptarët ishte “Shine Ya Light” para disa vite ku videoklipi u xhirua në Kosovë.

Edhe këtë here pritet të ndodhë e njëjta gjë, si dhe këngëtarja pritet të performojë në vendlindjen e saj.

Por surpriza tjetër është se ky koncert mësohet se do të jetë falas, pra për të gjithë fansat e Ritës. Mos harroni datën 17 shkurt: “Rita, po vjen! Rita po vjen!”