Rita prapë paraqitet e zhveshur, kësaj radhe nga kuzhina

Përsëri është ajo

Rita Ora është zhveshur e tëra për të shijuar kështu darkën me një çaj.

Ajo po ashtu ka pasur të veshur edhe një kapelë intesante gjatë paraqitjes se sotme në Neë York.

Sot po ashtu është përfolur që Rita është në lidhje me bukuroshin Andrew Watt dhe romanca e tyre është konfirmuar edhe me një fotografi në Instagram gjatë dhjetorit, shkruan GazetaExpress.

Por, nuk është e vështirë që ta shohim Ritën të zhveshur.

Bukuroshja është zhveshur përsëri dhe këtë e ka bërë në darkë derisa ka shijuar një çaj të nxehtë.

Kosovarja kishte hequr të gjitha teshat duke lënë vetëm një kapele në kokë dhe duke shijuar një pjesë torte.

Ndryshe, sot është paralajmëruar që Rita ka pranuar për të kënduar në koncertin e dhjetë vjetorit të pavarësisë së Kosovës, më 17 shkurt. /GazetaExpress/