Robert Berisha: Kam patur ftesë dhe prej BBVA dhe BBVK

INA
INA

09/02/2024

Robert Berisha, gjatë një interviste të zhvilluar pasditen e sotme, ka folur lidhur me jetën private, emisionin e tij, deri tek formati Big Brother Shqipëri dhe Kosovë.

Ai tregon se ka patur ftes prej të dyve për të qenë pjesë e formatit por ai nuk ka pranuar dhe pse shumë herë i ka lakmuar për të qenë atje teksa i ka parë ata.

‘Kam patur ftesë për të qenë në ‘BBVK’ dhe ‘BBVA’. Sivjet i kam ndekur më shumë se herët e tjera sepse unë tani filloj sezonin e emisionit dhe duhet ti kem të ftuar. Ka patur momente që kam lakmuar për të qenë aty dhe ‘BBVK’ ka qenë më mirë se vitin e parë, viti i parë është gjithmonë problem.

Unë mendoj që ty lojë nuk duhet të bësh, por të hysh vetvetja. I mori më qafë Luizi më kupton? Bardhi i kishte lyer flokët si Luizi, Buci luante lojën e Luizit, mos imito! Ose diçka prej vetes ose rri ashtu siç je.’

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

heidi romeo

Ndodh puthja e parë mes Romoes dhe Heidit – momente romantike mes çiftit në BBVA 3

endrik beba

Endrik Beba habit me deklaratën pas daljes nga BBV, ja çfarë thotë për Sarën

bora roemo

“Gjysma e gjysmës sime”, u përlot me hyrjen e Bora Zemanit në BBV3, Romeo-Heidit: U bllokova, doja t’i thosha…

luizi kiara

“Shtëpi e re, një emër i veçantë për vajzën” Luizi dhe Kiara thonë gjithçka (Video)

luizi-kiara

Perlat e Luizit dhe Kiarës…lejnë pa gjumë fansat

heidi

Heidi Baci VIP?: Gazetarja e ‘‘konteston“ epitetin që i është dhënë asaj

INFO

NA NDIQ