Robert Berisha nuk ndahet nga familja Istrefi, mbrëmë ishte prezent në ditëlindjen e Erës

0

Mbrëmë familja Istrefi kishte organizuar një festë për ditëlindjen e 26-të të Erës, shkruan GazetaBlic.Por, pjesë e kësaj feste u bënedhe ish bashkëshorti i Norës, Robert Berisha.
Ka qenë vet këngëtari ai i cili ka publikur video hjatë festës së mbrëmshme, duke bërë të ditur se ruan raporte të mira ende me ta.

Roberti dhe Nora u ndanë vitin e kaluar, pasi sipas këngëtarit nuk po funksiononte më, ishte konsumuar dashuria.Nga martesa shumë vjeçare ish çifti kanë dhe një vajzë të quajtur Renee.