Rodrygo nuk e ka nijet largimin nga Reali

Picture of ina-online
ina-online

29/05/2024

Rodrygo nuk ka plane që të largohet nga Real Madridi, pavarësisht spekulimeve të fundit.

Braziliani është i lumtur në “Santiago Bernabeu” dhe nuk dëshiron që të ndryshojë mjedis gjatë afatit kalimtar të verës.

Kampi i lojtarit konfirmon gjithashtu planin e qartë për të vazhduar në Real Madrid, si dhe i kënaqur me strategjinë e klubit.

Rodrygo ka nënshkruar marrëveshje të re deri në qershor 2028 vetëm disa muaj më parë – me klauzolën e re të lirimit prej 1 miliardë eurosh të përfshirë.

TË FUNDIT
1 orë
Zvicra i shënon gjermanëve, mbyllet pjesa e parë
3 orë
Zvicra dhe Gjermania luftojnë për vendin e parë, formacionet zyrtare
7 orë
UEFA merr vendim për Dakun, e dënon rëndë, ai nuk luan nesër kundër Spanjës
9 orë
Kozniku: Shqipëria mund ta mposhtë Spanjën
14 orë
Shqipëria fiton titullin e Kampionatit Evropian të Tifozëve

ME TE LEXUARA

7 orë
UEFA merr vendim për Dakun, e dënon rëndë, ai nuk luan nesër kundër Spanjës
1 ditë
10 milionë euro, klubet e Serie A bëjnë gati “çekun” për Mario Mitajn
3 orë
Zvicra dhe Gjermania luftojnë për vendin e parë, formacionet zyrtare
1 ditë
Shqiptarët ngacmojnë yllin 16-vjeçar të Spanjës: T’i bëjmë ne detyrat e shkollës, vetëm mos na bëj gol…
1 orë
Zvicra i shënon gjermanëve, mbyllet pjesa e parë
2 ditë
Euro 2024, arenë e rivaliteteve ballkanike

LEXO MË SHUMË

zvicra

Zvicra i shënon gjermanëve, mbyllet pjesa e parë

zvicer gjermani

Zvicra dhe Gjermania luftojnë për vendin e parë, formacionet zyrtare

mirlind daku

UEFA merr vendim për Dakun, e dënon rëndë, ai nuk luan nesër kundër Spanjës

ardian kozniku

Kozniku: Shqipëria mund ta mposhtë Spanjën

tifozet kombetarja

Shqipëria fiton titullin e Kampionatit Evropian të Tifozëve

izer aliu

FC Aarau përforcohet me djaloshin shqiptar me prejardhje nga Maqedonia

xhaka zvicer

Dueli për kreun e grupit A, Granit Xhaka paralajmëron Gjermaninë

Tifozet kuq e zi kombetarja

Uragan kuqezi për të mposhtur Spanjën, Shqipëria ‘fiton’ me tifozët (Numri)

Spanja Luis De La Fuente

8 ndryshime në formacion, mësoni si do të luajë Spanja ndaj Shqipërisë

INFO

NA NDIQ