Romeo: Do të hakmerrem për këtë që po përjetoj!

ina-online
ina-online

13/02/2024

Mbrëmjen e së hënës, një zarf i bardhë erdhi në shtëpinë e ‘BBV3’ ku 3 të nominuarit, Romeo, Lisi dhe Heidi duhet të mbanin një konferencë përballë banorëve të tjerë duke treguar pse duhet të jenë ende në garë dhe në fund të bënin një thirrje për publikun.

Romeo, një prej të nominuarëve u shpreh se do të hakmerret për të gjitha gjërat që ai po kalon në këto momente, pasi siç e kemi parë ai nuk e ka pritur mirë nominimin e tij me 2 personat më të dashur brenda shtëpisë .

Meriton-Çfarë do të ngeli peng po dole?

Romeo- Që nuk kryqëzova Gracianon.

Vesa: A do hakmerresh në vazhdim për këtë përjetim që të dhanë:

Romeo-Po.

Sara: Një emocion që ta ka mësuar situate me ata të tre aty dhe që do ta ndash me njerzit që të dëgjojnë.

Romeo: Duhet ta pranojë, unë këto ditë kam qenë i përhumbur, por ndonjëherë kur përhumbesh për njerëzit e tu s’ka asnjë gjë të keqe. Kështu që mos kini frikë dhe kur jeni kështu.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ