Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

Picture of INA
INA

26/05/2024

Egla Ceno u shpall fituese e edicionit të tretë të “Big Brother VIP Albania”,pas një nominimi “kokë më kokë” me kolegun e saj, aktorin Jul Deda.

Mirëpo një pjesë e publikut nuk e priti mirë shpalljen e Eglës si fituese— të cilët nuk nguruan të përmendin situatat e rënda ku aktorja ka qenë e përfshirë disa herë në reality show.

Mendimit të publikut duket se i qëndron edhe Romeo Veshaj, i cili nuk arriti dot të triumfonte. Ai ka publikuar në InstaStory një televotim të bërë në rrjetet sociale, ku shihet qartë se në krahasim me Eglën, ai ka pjesën më të madhe të votave.

Nga ana tjetër, Romeo nuk ishte i pranishëm as në festën e organizuar pas finales.

TË FUNDIT
4 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
4 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen
4 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
5 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon
5 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
5 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)
5 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon
4 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?
4 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen

LEXO MË SHUMË

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luiz-dhe-ryan

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi?

heidi

Heidi publikon momentin intim me Romeon

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

INFO

NA NDIQ