Romeo konfirmon emrin e ish-it VIP të fundit dhe arsyen e ndarjes

ina-online
ina-online

18/03/2024

Rreth 2 vite më parë Romeo Veshaj dhe Aleksia Peleshi i dhanë fund lidhjes dhe mesa u duk ndarja nuk ka qenë aspak miqësore. Të paktën kështu u la të kuptohej në intervistat e dhëna nga Aleksia dhe sot për herë të parë ka folur Romeo mbi lidhjen e tyre.

Ai është “zënë ngushtë” nga Ledjona në sfidën “Sfidë apo e vërtetë. Mes dy zgjedhjeve të puthte në buzë Meritonin apo të tregonte emrin e ish-it dhe arsyen e ndarjes, ai vendosi të përgjigjet.

Romeo u shpreh se lidhja e tij e fundit ka qenë me Aleksia Peleshin dhe arsyeja është se kanë patur mospërputhje karakteri.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Screenshot_2024-04-12-21-15-00-539_com.facebook.katana-edit

Komenti epik i Luizit në foton e Kiarës: Çimenton e verandës…

juli egla

“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

ilnisa meritoni

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

egla franceska

“Do të kisha çuar te murgeshat…”, Egla debatonn me Françeskën!

egla-lidi-750x422-1

Në mëdyshje mes dy emrave/ Kush do eliminohet sipas Eglës dhe Lidit?

dua lipa

I mori 5 mijë euro dhe u zhduk, historia plot mistere e italianit që mendonte se fliste me Dua Lipën (FOTO)

Sara gjordeni bbvip

Sara i kundërpërgjigjet ndjekësit që e quan të ‘pa denjë’ për Bardhin

BORA zemani donald

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

INFO

NA NDIQ