Romeo nxehet keq me banoren BigBrother Vip: Je e zezë, njeri i keq

INA
INA

20/01/2024

Romeo dhe Roza janë përplasur ashpër sot me njëri-tjetrin.

Roza është shprehur se do të luajë lojën prandaj

do i bëjë edhe pyetje personale banorëve, por Romeo nuk ra dakort.

Në një momet ai iu afrua Rozës i nervozuar dhe tha se ajo e ka personale me të.

Roza: Është një lojë. Mos e merr personale. Është lojë.

Romeo: Si pse e marr personale? Me mua s’ke lojë. Me mua e ke personale direkt. Jo ti, po që të gjithë këtu.

Roza: Kije personale sa të duash. Sa i ke ti këmbët e ngulura me rrënjë të ngulura në tokë aq i kemi edhe ne.

Romeo: Për ça e thua këtë? Për ça? Jam i brendshëm unë? Këtu do të dalësh? Kaq e keqe je o zemra? Kaq e keqe je? Ti je e zezë! Je super e zezë! Ik o njeri i zi!

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ