Romeo nxjerr zbuluar skenaret e produksionit

INA
INA

13/03/2024

Romeo Veshaj është një nga banoret më të përfolur në ‘Big Brother VIP Albania” për arsyeje të dinamikës që krijon.

Një debat me tonë të larta mes Meritonit dhe Romeos po ndodh gjatë spektaklit.

Pasi Meritoni ishte shprehur se “Romeo është totalisht fëmijë, nuk di të luaj”.

Romeo nuk mbanë më duke treguar se “Edhe mua më pyesin tek dhoma e rrëfimeve për ty dhe nuk flas farë”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

“Bajram Party i hidhur”- Mbi 100 policë zviceran ndaluan në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

Heidi Romeo

Puthje, përqafime në shi/ Heidi dhe Romeo momente romantike në pishinë (VIDEO)

heidi

E njihni mamanë e Heidi Baçit? Shihni ngjashmërinë që konkurrentja ka me të ëmën (FOTO)

INFO

NA NDIQ