Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

Picture of INA
INA

22/05/2024

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3 kanë mbetur tashmë vetëm pesë finalistët.

Romeo Veshaj, Heidi Baci, Egla Ceno, Julian Deda e Meriton Mjekiqi janë në garë për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Ata po shijojnë këto ditë të fundit, meqë finalja e madhe do të mbahet të shtunën (25 maj).

Prezantuesi nga Vlora së fundmi ka bërë një bisedë me Eglën, ku ishte edhe Heidi.

Ai tha se për të ka qenë shumë e vështirë të kishte afër një person që do, por pa patur kontakt fizik.

“Unë e di sa e vështirë është të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik”, u shpreh ai.

“është normale për të gjithë të rriturit”, tha në anën tjetër Ceno.

Pritet të shihet se kush nga ta do të rrëmbejë çmimin e madh.

TË FUNDIT
21 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
23 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
1 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

21 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
23 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ