Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3

Picture of INA
INA

27/05/2024

Dashuria e Romeo Veshaj dhe Heidi Baçit është vendosur në pikëpyetje jo vetëm nga banorët e BBV, por edhe nga ndjekësit.

Pas përfundimit të spektaklit ka pasur aludime se çifti do t’i jepnin fund lidhjes së tyre. Por aktori ka shuar dyshimet teksa mbrëmjen e djeshme, një natë pas mbarimit të BBV, ai ka publikuar një foto krah partneres së tij.

Romeo Veshaj dhe Heidi Baçi kanë pozuar së bashku në ashensor, ku aktori shfaqet duke e përqafuar ndërsa e dashura e tij qëndron me kurriz nga kamera.

TË FUNDIT
9 orë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
16 orë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
16 orë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë
19 orë
Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime
20 orë
Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

ME TE LEXUARA

20 orë
Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë
19 orë
Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime
16 orë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë
16 orë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
9 orë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-06-14-19-39-11-373_com.facebook.katana-edit

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

INFO

NA NDIQ