Romeo shfaqi interes për Heidin, daja rrëfen si e ka pritur babai: Për të asnjë nuk është aq i mirë sa…

INA
INA

28/01/2024

Në Shtëpinë më të famshme të Big Brother VIP3, menjëherë pas Primes së të shtunës, lëvizjet e banorëve kanë konfirmuar deri diku disa çifte.

Krahas Sarës dhe Bardhit apo Ilnisës dhe Meritonit, Romeo dhe Heidi është një nga ata. Banori u shpreh në spektaklin e mbrëmshëm se Heidi i jep energji të mirë dhe se ka simpati për të. I pyetur se si i priti familja e Heidit të tilla deklarata, daja i Hedit tha se ‘si çdo baba tjetër edhe për atë asnjë “nuk është aq i mirë për vajzën e vetë’.

Nga ana tjetër, Ronaldo Sharka ja ka pritur me batutë se: “Kjo do të thotë se babai i Heidit e ka pranuar Romeon si dhëndër.”

Daja i Heidit: Babai i Heidit do të donte që… si çdo baba tjetër edhe për atë asnjë “nuk është aq i mirë si vajza e vetë’. Ndërsa motra e ka pritur me hahaha.

Ronaldo: Kjo do të thotë se babai i Heidit e ka pranuar Romeon si dhëndër.

Sonila: Ronaldon e njoh herët dhe kam një vrejtje për ju që doni ta portretizoni Heidin si një person që ka shkuar aty për t’u lidhur. Për mua është e pakonceptueshme që një vajze e kultivuar si ajo të shkoj në një realitishow dhe maksimumi që mund të pritet është që ajo të lidhet me dikë.

Big Brother është krijuar për të kultivuar sjelljet sociale të një personi apo një tjetri, jo për të qenë i fokusuar në një romancë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

heidi romeo

Ndodh puthja e parë mes Romoes dhe Heidit – momente romantike mes çiftit në BBVA 3

endrik beba

Endrik Beba habit me deklaratën pas daljes nga BBV, ja çfarë thotë për Sarën

bora roemo

“Gjysma e gjysmës sime”, u përlot me hyrjen e Bora Zemanit në BBV3, Romeo-Heidit: U bllokova, doja t’i thosha…

luizi kiara

“Shtëpi e re, një emër i veçantë për vajzën” Luizi dhe Kiara thonë gjithçka (Video)

luizi-kiara

Perlat e Luizit dhe Kiarës…lejnë pa gjumë fansat

heidi

Heidi Baci VIP?: Gazetarja e ‘‘konteston“ epitetin që i është dhënë asaj

INFO

NA NDIQ