Romeo shpërthen në lot dhe shkëmben puthje me Vesën

INA
INA

27/01/2024

Vesa është mërzitur pas arratisjes nga kazerma dhe sot ka patur një debat me Meritonin dhe Romeon. Ajo ishte e lënduar nga mënyra se si u sollën me të konkurrentët me të cilët vuante dënimin në kazermë. “Nuk është gjë e vogël se unë dal si budallaqe atje jashtë”, tha këngëtarja, ndërsa Romeo ia doli të sqarohet dhe i qëndroi pranë. Romeo madje u përlot dhe i shprehu këngëtares mbështetjen e tij.

Mes lotësh, ata u përqafuan dhe shkëmbyen puthje me njëri-tjetrin.

Romeo: Nëse dështojmë, do të jetë dështim im dhe yti bashkë! Nëse fitojmë, fitojmë bashkë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

ilnisa meritoni

Familjarët e Meritonit bëjnë veprimin e papritur ndaj Ilnisës, e fshijnë nga… (FOTO)

ZHAKU

Zhaku: Edhe Hitlerin e deshën si Luizin (Video)

Screenshot_2024-02-28-13-20-42-058_com.facebook.katana-edit

Arbana Osmanin apo banorët e BBV3, kë po thumbon Dea Mishel?

Luizi Kiara

Luizi vjen me një performancë të mahnitshme për dy princeshat (Video)

ilnisa meritoni

Meritoni i kthehet Ilnisës: Mos e përdor dashurinë për gjëra që s’të takojnë!

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

Gazi Big Brother

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

INFO

NA NDIQ