Ronaldo: Krenar që jam kthyer tek Portugalia

Picture of INA
INA

22/05/2024

Kampionati Evropian është shumë afër fillimit. Në këtë garë do të marr pjesë edhe Cristiano Ronaldo me Kombëtaren e Portugalisë.

Ronaldo do të marr pjesë në këtë garë për të gjashtën herë rekord pasi është përfshirë në skuadrën e Roberto Martinez.

39-vjeçari në mediat sociale shprehi krenarinë e tij pasi është gati të përfaqësojë Portugalinë.

“Krenar që jam kthyer për të përfaqësuar Portugalinë në Euro. Le të shkojmë me të!”.

Portugalia është vendosur në grupin F së bashku me Turqinë, Cekinë dhe Gjeorgjinë.

TË FUNDIT
8 orë
Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë
19 orë
Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies
19 orë
Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?
19 orë
EURO 2024: Disa fakte për Kampionatin Evropian në Gjermani
19 orë
Guardiola: Këto janë shtetet favorite në EURO 2024

ME TE LEXUARA

19 orë
Kombëtarja “top”, asnjë kuqezi s’ka lëndime
19 orë
Guardiola: Këto janë shtetet favorite në EURO 2024
19 orë
EURO 2024: Disa fakte për Kampionatin Evropian në Gjermani
19 orë
Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?
19 orë
Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies
8 orë
Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë

LEXO MË SHUMË

kombetarja

Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë

belingam real madrid

Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies

CHelsea

Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?

euro 2024 gjermani

EURO 2024: Disa fakte për Kampionatin Evropian në Gjermani

Pep Guardiola

Guardiola: Këto janë shtetet favorite në EURO 2024

kombetarja-768x486

Kombëtarja “top”, asnjë kuqezi s’ka lëndime

struga trim lum

Skuadra strugane me përforcim të radhës

kombetarja ivan balliu

Mediet italiane zbulojnë lojtarin më të rëndësishëm te Shqipëria, Italia, Spanja dhe Kroacia

shqiperia euro 2024

Çka do të ndodhë nëse ekipet përfundojnë me pikë të njëjta në Euro 2024?

INFO

NA NDIQ