Ronaldo kthehet tek Al-Nassr pas pushimeve

ina-online
ina-online

12 Korrik, 2023

Cristiano Ronaldo i është bashkuar skuadrës Al-Nassr në kampin përgatitor. Portugezi është shfaqur në formë të shkëlqyer, pavarësisht se ishte në pushime verore me partneren e tij, Georgina Rodriguez.

Ronaldo, pesë herë fitues i “Topit të Artë”, ka mbushur bateritë pas sezonit të parë në Arabi Saudite, që nuk ishte shumë i suksesshëm.

E humbi garën për titull nga Al-Ittihadi.

Megjithatë, është kthyer në skuadër me vendosmëri të madhe.

Ronaldo do të punojë te Al-Nassr me trajnerin e ri Luis Castro, i cili u largua nga Botofago për t’iu bashkuar skuadrës arabe.

Ronaldo do të luajë me skuadrën e tij në miqësoren kundër Farenses në Portugali, më 15 korrik.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Pochetino

Pochettino tregon se sa kohë i duhet Chelseat për t’u rikthyer në majat e futbollit botëror

XHAKA GRANIT

Xhaka: Erdha te Leverkusen për karrierën dhe jo për gruan siç shkruhet në media

vedat-muriqi

Vedat Muriqi shpjegon sekretin e sukseseit të tij , por edhe të Majorkës

RONALDO

VIDEO/ Ronaldo i pandalshëm dhe në Ligën e Kampionëve të Azisë

broja

Broja flet pas zëvendësimit: Isha thjeshtë i lodhur, nuk ka të bëj me lëndim

azem azemi karate

Azem Azemi, medaljen e artë ja kushtoj gjyshes sime të ndjerë

Jurgen Klopp

Goli i anuluar i Diazit, vjen deklarata zyrtare e Liverpullit

kombetarja fitore shqiperi

Çka thonë bastet, Çekët favoritë ndaj Shqipërisë

decici

Deçiqi gjunjëzon Buduçnostin! Skuadra shqiptare lider në Kampionatin e Malit të Zi

INFO

NA NDIQ