Ronaldo në Kinë, shiten biletat

ina-online
ina-online

19/01/2024

Angazhimi i dyfishtë në lindje për CR7, gati për t’u përballur me Shanghai Shenua dhe Zhejiang.

Cristiano Ronaldo po përgatitet për turmat e tifozëve në tokën kineze, ku Al Nassr së shpejti do të luajë dy miqësore kundër Shangait Shenua dhe Zhejiang.

Për CR7, një tjetër mundësi për të demonstruar se ai është një lojtar më se i gatshëm fizikisht, pak muaj para fillimit të Euro 2024. Siç pritej, të gjitha biletat për ngjarjet u “zhdukën” brenda pak minutash.

Cristiano Ronaldo dhe Al Nassr i tij do të dalin në fushë të mërkurën më 24 janar kundër Shanghai Shenua dhe të dielën më 28 kundër Zhejiang.

Pritshmëri të mëdha për CR7, i cili do të pritet që në aeroport, me klubin e Ligës Saudite që pritet të largohet të hënën më 22 janar.

Biletat për dy ndeshjet u shitën brenda një ore, një dëshmi e entuziazmit të jashtëzakonshëm që do të shoqërojë dy ndeshje të thjeshta testi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Anceloti

Ancelotti shpjegon arsyen pse nuk e futi në lojë Arda Gulerin në ditëlindjen e tij

belingam real madrid

Reali marshon sigurt drejt titullit, kalohet edhe “pengesa” Sevilja

kristijan asllani

Shans i artë për Asllanin/ E konfirmojnë mediat italiane, mesfushori shqiptar piketohet titullar edhe në 3 duelet e ardhshme

luka modric

Refuzoi ofertën e Real Madrid, mediet kroate zbulojnë të ardhmen e Modric

Milot Rashica dhe Ernest Muçi.

VIDEO / Goli i parë te Beshiktashi, por Ernest Muçi mbetet me “këmbë në tokë”

luka modric

Mjeshtëria e Luka Modriçit, Real ngadhënjen në finish

xabi alonso

Mega ofertë nga gjiganti europian për Xabi Alonson – 23 milionë euro pagë në vit

milan

Milani ndalet në barazim

arian ademi

Kaos, ofendohet shqiptari në Kroaci, hidhet një ulëse në drejtim të familjes së tij

INFO

NA NDIQ